Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Девід Бекхем заснував благодійний фонд

Девід Бекхем заснував благодійний фонд

 11-02-2015, 20:30       o_sem       663     
Девід Бекхем заснував благодійний фонд


Завершення спортивної кар’єри – ще не привід зачинитись у чотирьох стінах і зникнути із суспільного життя світу. Якщо ти популярний і цікавий публіці не тільки як спортсмен, ти можеш бути цікавим і без постійних змагань та ігор. Принаймні, у цьому впевнений відомий футболіст, а нині - модель і дизайнер Девід Бекхем. Він постійно з’являється на сторінках популярних видань, створює модні речі, які користуються неабиякою популярністю, і веде надзвичайно активний спосіб життя.

Але не тільки власним щастям живе Девід. Він також не забуває про те, що популярність дає надзвичайно великі можливості для благочинності. Так, нещодавно, було об’явлено про спільне створення ЮНІСЕФ і Бекхемом благочинного фонду. Як розповів сам Девід, фонд буде займатись збиранням коштів і загостренням уваги до проблем дітей у найменш розвинених країнах світу, зокрема тих, які постраждали від насилля, жорстокого поводження чи стали жертвами різноманітних хвороб. Фонд отримав назву «7» - на честь номеру, який носив Девід у «Манчестер Юнайтед».

«Ми з ЮНІСЕФ плануємо вже найближчим часом зібрати мільйони, які допоможуть дітям, які цього потребують», - розповів колишній футболіст.

Девід Бекхем заснував благодійний фонд

Девід Бекхем заснував благодійний фонд
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...