Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Нове інтерв’ю Гвен Стефані

Нове інтерв’ю Гвен Стефані

 11-02-2015, 21:00       o_sem       1065     
Нове інтерв’ю Гвен Стефані


Відома співачка, дизайнер, турботлива матуся і кохана дружина Гвен Стефані з’явиться у новому номері Fashion Magazine. У фотосесії вона постала у стильному і сучасному образі «леді в червоному». Не дивно, що фотосесія обійшлась без різноманітних додаткових декорацій – Гвен позує на білому тлі – адже співачка настільки яскрава, що немає необхідності якось доповнювати її.

Окрім цієї весняної фотосесії, вона також дала виданню інтерв’ю, в якому розповіла не тільки про плани на майбутнє і свою кар’єру, а й поділилась особистими думками. Зокрема, виявилось, що Гвен дуже серйозно ставиться до питання оголення у фотосесіях для журналів. Не дивно, що такій відомій красуні неодноразово пропонували прийняти участь у фотосесіях з еротичним підтекстом. Зокрема, Гвен розповіла, що нещодавно їй запропонували з’явитись топлес на обкладинці одного відомого журналу. Але, зірка відмовилась. При цьому, вона не засуджує жінок, які, все ж таки, погоджуються на подібні фотосесії.

«Я не засуджую тих жінок, які фотографуються топлес. Але це не для мене. Я до тридцяти років навіть не носила взуття на підборах. Тож, у найближчому майбутньому я точно не стану приймати участь у подібних фотосесіях», - розповіла співачка.

Нове інтерв’ю Гвен Стефані

Нове інтерв’ю Гвен Стефані

Нове інтерв’ю Гвен Стефані
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...