Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Новини від Регіни Тодоренко у її новому інтерв’ю

Новини від Регіни Тодоренко у її новому інтерв’ю

 12-02-2015, 20:30       o_sem       1035     
Новини від Регіни Тодоренко  у її новому інтерв’ю


Відома співачка та телеведуча Регіна Тодоренко дала нове інтерв’ю, у якому розповіла про свою творчість, любов до мандрів і особисте життя. Виявилось, що Регіна дуже цілеспрямована дівчина і встигає майже все й одразу.

Зокрема, вона з легкістю поєднує свою співочу кар’єру і роботу ведучої відомого проекту «Орел і Решка». Хоча про кар’єру телевудучої вона ніколи не замислювалась і у проект потрапила майже випадково. Як розповіла сама Регіна, продюсерам шоу її порекомендувала її подруга. А кастинг на роль ведучої проходив дуже незвично – замість того, аби розповідати як і що робити на знімальному майданчику, її попросили просто розповісти про все-все, що вона бачить навкруги, а потім вийти на вулицю і просто поспілкуватись із різними людьми. Схоже, що з таким екстремальним тестом Тодоренко впоралась, адже через кілька днів їй подзвонили і попросили взяти пляжне взуття і панаму – так і розпочалась кар’єра Регіни, як ведучої.

Постійні мандри і новий досвід, який вона отримала, надихнув її на створення нової музики, яка доволі відрізняється від того, що створювала Регіна раніше. Як у складі групи, так і як самостійна артистка. Зокрема, Тодоренко запевняє, що у її нових піснях ми почуємо індійські, китайські та японські етнічні мотиви, які самі по собі доволі незвичні для українського шоу-бізнесу. Що ж, це має бути цікаво. І почути все це ми зможемо вже дуже скоро – Регіна анонсувала вихід нового альбому вже наприкінці цього року. Такий довгий строк створення альбому Тодоренко виправдовує тим, що вона намагається зробити його максимально якісним і оригінальним. Дуже сподіваємося, що це й справді так, адже таку музику можна і трохи почекати.

Новини від Регіни Тодоренко  у її новому інтерв’ю


А от про особисте життя Регіна розповідає без особливого ентузіазму. Вона зізнається, що в неї наразі є хлопець, з яким її пов’язують романтичні стосунки. Але розповідати подробиці їхніх стосунків, чи хоча б назвати його ім’я співачка ще не готова. Проте, Тодоренко зізнається, що головна складність їхніх стосунків – це постійна завантаженість її графіку. Вона просто не встигає проводити із коханим достатньо багато часу. Крім того, він виконує її священну роль берегині сімейного вогнища, поки співачка мандрує з телевізійним проектом різними куточками світу.

Також Регіна розповіла, що її коханий не співак, і вона цьому надзвичайно рада. На питання про те чим же він займається, вона розповіла, що він – творча людина.

Новини від Регіни Тодоренко  у її новому інтерв’ю
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...