Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Анджеліна Джолі відкрила благочинний центр

Анджеліна Джолі відкрила благочинний центр

 12-02-2015, 21:30       o_sem       1031     
Анджеліна Джолі відкрила благочинний центр


Відома акторка і режисер Анджеліна Джолі продовжує розвивати свою благочинну діяльність по усьому світові. Вона засновує нові фонди для допомоги дітям, приймає участь у офіційних заходах як посол доброї волі ООН, використовує свою популярність і авторитет для того аби привернути максимальну увагу всіх людей до проблем тих, які живуть у нелюдських умовах потерпають від хвороб і насилля.

Так, нещодавно, у Лондоні відбулось відкриття нового міжнародного Центру по боротьбі з сексуальним насиллям над жінками у зонах воєнних дій. Головною метою центру стане «розширення прав і можливостей жінок, боротьба за зниження рівня насилля над жінками у зонах конфліктів, а також пошук ефективних інструментів для притягнення до відповідальності винних у насильстві» - заявлено у офіційному прес-релізі.

Джолі була активним ініціатором створення подібного центру, а також була присутня на самому відкритті. У своїй промові вона заявила, що це питання, на жаль, надзвичайно актуальне у двадцять першому сторіччі. А також вона висловила впевненість у тому, що проблема не буде вирішена до тих пір, поки не буде реально діючих механізмів пошуку та покарання винних.

Анджеліна Джолі відкрила благочинний центр

Анджеліна Джолі відкрила благочинний центр
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...