Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Людина-павук стане героєм всесвіту Marvel

Людина-павук стане героєм всесвіту Marvel

 12-02-2015, 21:00       o_sem       1110     
Людина-павук стане героєм всесвіту Marvel


Всесвіт Marvel продовжує розвиватись і створювати все більш неочікувані повороти у подіях. Всі ми з нетерпінням чекаємо виходу нових серій історій про супергероїв, які стоять на сторожі нашої безпеки і спокою.

А нещодавно стало відомо, що до команди безстрашних борців приєднається ще один персонаж. І стане ним відомий герой коміксів – людина-павук.
Він стане персонажем одного з фільмів. Вперше людина-павук з’явиться у найближчому майбутньому у фільмі від Marvel – «Перший месник: Громадянська війна». За словами творців фільму, людина-павук буде важливою його частиною. Він зіграє ключову роль у розвитку сюжету.

Відверто кажучи, важко уявити, яким саме чином людина-павук вплине на життя Капітана Америки, але вже через півтора роки ми про це зможемо дізнатись – прем’єра фільму запланована на 2017 рік. До речі, у наступному році ми побачимо ще одну історію від Marvel – «Тор: Рагнарек».

Але на цьому історія не завершиться. Компанія Sony планує зробити його повноправним членом команди Marvel – про нього знімуть цілий окремий фільм.

Голова виробничого відділу компанії Marvel Кевін Фідж так розповів про це:

«Я дуже радий тому, що Людина-павук з’явиться у Кінематографічному всесвіті Marvel. Цього багато років чекали безліч прихильників».

Людина-павук стане героєм всесвіту Marvel
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...