Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Як роблять сумку Be Dior? (фото)

Як роблять сумку Be Dior? (фото)

 12-02-2015, 22:00       o_sem       2292     
Як роблять сумку Be Dior? (фото)


Погодьтесь, спостерігати за тим, як створюються гарні речі - завжди цікаво. Адже, це дуже захоплююче – створення чогось надзвичайно гарного. Схоже, у Dior знають про це. Тому періодично і радують нас новими відео того, як створюють їхні витвори.

Цього разу нам продемонстрували як на світ з’являється сумка Be Dior. Це одна з найбільш «юних» представниць сім’ї сумок французького будинку моди. Вперше вона з’явилась зовсім нещодавно під час показу осінньо-зимової колекції. Після чого, звісно, ми побачили її у рекламній кампанії цього ж сезону. Всі модниці світу доволі позитивно відреагували на цю новинку. Продажі моделі Be Dior, за неофіційною інформацією, навіть, перевершили сподівання менеджерів бренду.

А тепер компанія вирішила нас познайомити зі своєю новинкою ближче. Як ви знаєте, всі фірмові сумки Christian Dior створюються вручну. Саме завдяки цьому вони такі якісні й унікальні, ну і на вартості речей це, звісно, позначається.

Нам показали відео як створюється ця красуня. Турботливі руки майстра обережно та ніжно оброблюють кожну деталь сумочки. Дивовижно, скільки роботи треба прикласти, аби створити хоча б одну таку сумку.

Як роблять сумку Be Dior? (фото)

Як роблять сумку Be Dior? (фото)

Як роблять сумку Be Dior? (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...