Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Пінк знялась оголеною (фото)

Пінк знялась оголеною (фото)

 13-02-2015, 22:30       o_sem       786     
Пінк знялась оголеною (фото)


Співачка Пінк, яка запам’яталась широкій публіці своїми ексцентричними витівками, останнім часом, не давала приводу для обговорень і суперечок. З віком, вона перестала виставляти на показ свою ексцентричність, і стала значно більш стриманою. Але бунтарський характер не заховаєш. І от, Пінк знову дала привід нам обговорювати її. Співачка з’явилась у новій фотосесії повністю оголеною.

Проте, це не була вульгарна спроба привернути увагу до своєї особистості чи розрекламувати новий альбом. Оголившись, Пінк підтримала відому на увесь світ акцію PETA. Напис на фотографії говорить: «Краще ходити голяка, ніж носити хутро». Скоріше за все, ви вже здогадалися, що акція пропагує захист тварин від жорстокого поводження людей.

Співачка також розповіла, що завжди відчувала, що тварини – це єдині чисті душі у цьому світі. Їх не можна назвати фальшивими, вони не можуть приховувати свої почуття, а також вони найвідданіші істоти на всій Землі.

Варто зазначити, що не одна Пінк підтримала цю акцію. Також оголеними знялись такі відомі особистості, як Олівія Манн, Наомі Кемпбелл, Єва Мендес і багато інших.

Схоже, тренд на натуральне хутро все більше і більше йде у минуле. Тепер модники і модниці непокояться не тільки про свою красу, а і про безпеку довкілля.

Пінк знялась оголеною (фото)


Пінк знялась оголеною (фото)

Пінк знялась оголеною (фото)

Пінк знялась оголеною (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...