Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Крістіна Агілера показала донечку (фото)

Крістіна Агілера показала донечку (фото)

 13-02-2015, 20:00       o_sem       973     
Крістіна Агілера показала донечку (фото)


Відома співачка Крістіна Агілера нарешті вирішила поділитись з публікою своїм маленьким щастям. Вона вирішила, що прийшов час продемонструвати маленьку донечку-красуню всьому світові. Для цього вона обрала цілком традиційний для зірки спосіб – інтерв’ю та фотосесія у впливовому журналі People.
Варто зазначити, що Саммер Рейн на фото вийшла не гірше, ніж її іменита матуся. Інтерв’ю, звісно, малеча давати ще не навчилась, але Крістіна допомогла донечці, та розказала не тільки про себе, а й про Саммер.

Так, Крістіна поділилась із читачами зворушливими спогадами:
«Я рідко коли не можу дібрати слів. Але 16 серпня я просто втратила дар мови. Вона була буквально, як ангел….ЇЇ посмішка наповнює світлом всю кімнату.»
Не дивно, що мати так розповідає про своє дитя, але дивлячись на фото малої, важко сумніватись у правдивості – Саммер дійсно чарівна дитина.

Та на жаль, через свою роботу Крістіна відчуває деякий брак часу на повноцінне спілкування з донею. Наразі, Агілера працює не тільки над своєю кар’єрою як співачки, а також розвивається, як суддя співочого конкурсу. Постійні зйомки, тренування і записи забирають багато часу, але Крістіна намагається організувати все так, аби часу вистачало і на роботу, і на її діточок – Саммер і семирічного Макса. Співачка зізнається, що не дивлячись ні на що, діти залишаються центром її особистого всесвіту.

Крістіна Агілера показала донечку (фото)
Крістіна Агілера показала донечку (фото)
Крістіна Агілера показала донечку (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...