Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ірина Шейк розповіла, що вона шукає у чоловіках

Ірина Шейк розповіла, що вона шукає у чоловіках

 14-02-2015, 18:00       o_sem       1681     
Ірина Шейк розповіла, що вона шукає у чоловіках


Відома модель Ірина Шейк дала перше інтерв’ю після розлучення з футболістом Кріштіану Роналду. Звісно, журналістів дуже цікавило питання чи збирається вона розпочинати нові романтичні стосунки і якого чоловіка красуня буде шукати.
Виявилось, що Ірина не має надзвичайних запитів. Вона звичайна жінка, яка шукає відвертого чоловіка, з яким буде почувати себе «як за стіною».
«Що я наразі шукаю? Перш за все – чесність. Я ціную тих чоловіків, які вірні своїм жінкам. Напевно, саме це надзвичайно важливе у кожному з них», - розповіла модель.

З цього можна легко зробити висновок, що причиною скандального розлучення Ірини і Кріштіану стали не сварки між сім’ями, як говорили раніше, а зрада футболіста. Проте, офіційно цього Шейк так і не підтвердила.

Натомість, вона розповіла про своє «ідеальне побачення». Виявилось, що основними компонентами являються розкішні наїдки і випивка. Крім того, красуня зазначила, що обожнює дійсно гарне кіно. Тож, якщо чоловік мрії Ірини зараз це читає, то він може запам’ятати цей рецепт і підкорити серце моделі. Побажаємо йому успіхів. Хоча, нам дається, що це далеко не повний перелік вимог Шейк, а у інтерв’ю вона просто залишила поле для фантазій потенційного обранця.

Ірина Шейк розповіла, що вона шукає у чоловіках

Ірина Шейк розповіла, що вона шукає у чоловіках
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...