Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Лів Тайлер народила

 14-02-2015, 17:00       o_sem       1914     
Лів Тайлер народила


Буквально декілька годин тому стало відомо, що акторка Лів Тайлер народила свою другу дитину. Про це повідомив офіційний представник Лів. Він розповів, що пологи пройшли ще у середу одинадцятого лютого, але сім’я воліла зберегти це у секреті хоча б перші дні.

Ця новина стала сюрпризом, адже ніхто не очікував, що це відбудеться так рано. Справа у тому, що строк для народження мав підійти лише через шість тижнів. Тобто, Лів народила на восьмому місяці вагітності. Звісно, фанати одразу ж почали переживати за стан матері та новонародженого. Але, представник Лів запевнив, що все добре. І мати, і її маленький синочок почуваються добре. Хоча, через передчасні пологи вони пробудуть у лікарні трохи довше звичайного – аби впевнитись, що все добре.

Нагадамо, що про стосунки Дейва Гарднера і Лів Тайлер стало відомо влітку минулого року. Футбольного агента й акторку познайомила модель Кейт Мосс. Їхні стосунки стали розвиватись дуже стрімко – почали з’являтись чутки про вагітність, а у вересні вони були офіційно підтверджені. Трохи згодом, стало також відомо, що Дейв зробив Лів пропозицію.

Що ж, бажаємо молодій сім’ї та їхньому маленькому первістку щастя і здоров’я.

Лів Тайлер народила

Лів Тайлер народила

Лів Тайлер народила

Лів Тайлер народила
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...