Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Карл Лагерфельд одягне дітей (фото)

Карл Лагерфельд одягне дітей (фото)

 16-02-2015, 20:30       o_sem       1130     
Карл Лагерфельд  одягне дітей (фото)


Відомий модельєр Карл Лагерфельд невтомно продовжує працювати. Наразі, він створює колекції для таких брендів, як Chanel і Fendi, а також працює над власним брендом, що має назву Karl Lagerfeld. Він створює різноманітний одяг: жіночий і чоловічий, повсякденний і святковий, Карл навіть створив колекцію від імені своєї улюбленої кішечки – Шуперт.

А тепер відомий дизайнер вирішив взятись і за одяг для дітей. Нещодавно стало відомо, що відомий модельєр вирішив випустити дитячу колекцію для дітей віком від 0 до 16 років. Ця колекція буде виходити у межах іменного бренду дизайнера. Крім одягу, Карл планує створити і аксесуари для юних модників і модниць. Питання колаборації бренду з молодими дизайнерами, чи відомими особистостями, поки що не розкривається.

За словами представників, перші результати роботи публіці представлять вже навесні наступного року. Крім того, вони зазначили, що бренд націлився на ринки Кореї, Європи і Середнього Сходу.

Нагадаємо, що Лагерфельд вже створював кілька дитячих образів і демонстрував їх у рамках своїх інших колекцій. Тоді в якості моделі був запрошений Хадсон Кроенінг – хрещеник самого Карла. Схоже, що тепер саме він стане обличчям нової колекції.

Карл Лагерфельд  одягне дітей (фото)

Карл Лагерфельд  одягне дітей (фото)

Карл Лагерфельд  одягне дітей (фото)

Карл Лагерфельд  одягне дітей (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...