Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Сінді Кроуфорд показала всі свої недоліки (фото)

Сінді Кроуфорд показала всі свої недоліки (фото)

 15-02-2015, 21:30       o_sem       1196     
Сінді Кроуфорд показала всі свої недоліки (фото)


Останнім часом, у світовому шоу бізнесі почав з’являтись новий тренд на природність. Все більше і більше відомих особистостей відмовляється від послуг ретушера, і хочуть продемонструвати себе у «натуральному» вигляді. Така мода доволі корисна для всього суспільства – в останні роки через завищені стандарти краси, тисячі жінок скалічили себе, намагаючись виглядати так, як виглядають їхні кумири на сторінках модних журналів. Але, насправді, далеко не всі красуні у глянці такі ж красуні й у житті. Частіше за все, вся їхня краса – це лише професійна робота візажистів, фотографів і ретушерів.

Відома модель Сінді Кроуфорд також вирішила підтримати новий тренд. Вона з’явиться на сторінках нового випуску журналу Marie Claire у доволі відвертому одязі абсолютно без ретушування. За словами редакції журналу, Сінді стане першою, та не останньою у їхньому списку. У наступних номерах будуть з’являтись інші відчайдушні знаменитості.

Нагадаємо, що сорока восьмирічна модель двічі мама – сина Преслі Уокера вона народила влітку 1999 року, а донечку Кайю Джордан через два роки – восени 2001. І, чесно кажучи, це добре помітно на фото, що потрапило до мережі Інтернет – Кроуфорд дійсно виглядає не так надзвичайно, як на фотографіях у інших виданнях.

Сінді Кроуфорд показала всі свої недоліки (фото)

Сінді Кроуфорд показала всі свої недоліки (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...