Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Як пережити розрив - рецепти відомих красунь

Як пережити розрив - рецепти відомих красунь

 17-02-2015, 21:00       o_sem       1583     
Як пережити розрив - рецепти відомих красунь


На жаль, ні високий статус відомої особистості, ні значні статки, не можуть застрахувати серце жінки від болючих розривів із коханими людьми. Зірки – такі ж самі люди як і ми, і вони теж переживають ці неприємні моменти. Але їх досвід того, як пережити розрив, може допомогти всім іншим жінкам пройти цей етап життя з «меншими втратами». Тож, пропонуємо вашій увазі рецепти того, як заспокоїти серце - від трьох красунь, які нещодавно перенесли тяжке розставання.

Як пережити розрив - рецепти відомих красунь


Ірина Шейк, яка не так давно розійшлась із відомим футболістом Кріштіану Роналду, у своєму останньому інтерв’ю розповіла про те, що шукає чесного та вірного чоловіка. Схоже, загадки про те, чому ж пара розпалась більше нема – очевидно Кріштіану зрадив модель, і це її болюче вразило. Але не дивлячись на це, вона доволі добре тримається. Ірина вирішила не впадати у депресію і не «поливати брудом» свого колишнього. Як розповіла сама модель, вона готова до нових романтичних стосунків, і з оптимізмом дивиться у майбутнє. Підіб’ємо підсумок – Ірина обрала шлях «пробачити і забути», вона просто живе далі знаючи, що її доля обов’язково її знайде. Що ж, доволі мудре рішення.

Як пережити розрив - рецепти відомих красунь


Ніколь Шерзінгер, яка вже вчетверте пішла від свого коханого Льюїса Хемілтона, зізнається, що їй дуже важко. І справа у тому, що у її серці, як і раніше живе кохання до свого колишнього. Також вона зазначила, що, наразі, спілкується з Льюісом і не вбачає у цьому нічого дивного – їх пов’язує вісім років спільної історії, а таке просто так не викреслиш зі свого життя. Зараз Ніколь «намагається триматись і бути сильною». Схоже, що вона, так само як і ми, все ще сподівається на те, що стосунки у чергове налагодяться. Але, щось нам підказує, що цього разу Льюіс не зможе ухилитися від шлюбу, адже саме це питання стало критичним для їхніх стосунків. Резюмуючи, можна сказати, що Ніколь все ще живе спогадами про кохання і сподіваннями на те, що можна все повернути. Цілком можливо, що це також непоганий варіант, особливо враховуючи те, що крім того, що пара не була офіційно у шлюбі, все інше у стосунках влаштовувало обох.

Як пережити розрив - рецепти відомих красунь


Рита Ора, яка болюче і доволі публічно розійшлась із Келвіном Харрісом, запевняє, що вдячна своєму колишньому. За словами виконавиці, він навчив її переборювати «любовні фантазії», і тепер вона стала значно чеснішою і з собою, і з усім оточуючим світом. Не такий поганий результат, як для стосунків, які не склалися. Хоча Рита не планує відновлювати їх, але і до нових вона ще не готова. Її вибір – переключити свою увагу на роботу, виплеснути всі свої емоції у творчість. Це доволі дієвий метод, який не тільки допомагає придушити біль, а й поступово лікує його.

Як пережити розрив - рецепти відомих красунь
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...