Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Холі Беррі не боїться старіння

Холі Беррі не боїться старіння

 17-02-2015, 23:00       o_sem       1484     
Холі Беррі не боїться старіння


У сучасному світі зірки перебувають під надзвичайним тиском. Суспільство вимагає від них певної поведінки, творчого розвитку, епатажу, непередбачуваності, ну, і звісно - вічної молодості. А зірки, між іншим, такі ж люди як і ми всі, отже, вони всі рано чи пізно втратять свою молодість. Дехто з зірок намагається це приховати чисельними операціями і омолоджуючими процедурами. А дехто приймає старіння як неминучий природний процес, і з гідністю зустрічає зміни.

Якраз до другого типу можна віднести відому акторку Холі Беррі. Нещодавно, у своєму інтерв’ю вона зізналась, що розуміє, що з віком буде змінюватись, втрачати свій нинішній зовнішній вигляд і сексапільність. Але її це не лякає.

«Старіння – це абсолютно природний процес. І треба навчатись старіти гарно… Я просто хочу завжди залишатись собою, нехай це навіть буде стара версія мене. А роблячи величезну кількість косметичних процедур, ви втрачаєте себе – ви стаєте кимось іншим», - поділилась акторка.

Також вона визнала, що жодного разу в своєму житті не зверталась до пластичних хірургів. Вона хоч і не підтримує жінок, які заради «вічної молодості» лягають під ніж, але може їх зрозуміти. На жінок, а особливо відомих, вважає Холлі, давить суспільна думка, і дехто з них не витримує цього тиску, і, все ж таки, приходить до пластичного хірурга.

Холі Беррі не боїться старіння
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...