Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Чому моделі йдуть із Victoria`s Secret?

Чому моделі йдуть із Victoria`s Secret?

 18-02-2015, 14:20       o_sem       1471     
Чому моделі йдуть із Victoria`s Secret?


На сьогоднішній день, бренд Victoria’s Secret, є одним із найвпізнаваніших і популярних брендів спідньої білизни. Тисячі юних моделей мріють про те, щоб стати моделлю-янголом. Їм це здається казковою можливістю і величезною удачею. Але, як виявилось, Victoria’s Secret – не таке вже й ідеальне місце.

Сьогодні багато моделей залишають бренд, при цьому, залишаючись у професії. Вони миролюбно стверджують, що «просто вирішили йти далі». Та чи це насправді так. Одна з перших моделей - Летиція Каста, яка зі скандалом залишила бренд розповіла, чому вона це зробила, і як це позначилось на її кар’єрі.

Відома французька манекениця Летиція Каста розпочала свою роботу в Victoria’s Secret, коли їй було ще тільки вісімнадцять років. То були дев’яності роки і бренд вже знаходився на Олімпі популярності. Спочатку вона була впевнена, що їй пощастило так, як не щастило ще ніколи. Але з часом, це відчуття пройшло, і вона почала помічати дуже неприємні для себе подробиці.

«…У мене був занадто бунтарський характер. Я не хотіла бути просто маріонеткою. Вирішальною стала фотосесія, де мене змушували стати «шматком м’яса». Тоді я й не витримала – пішла. Розумієте, то була фотосесія, яка не мала нічого спільного з красою чи естетикою. Вона була про секс, навіть, майже порно».

Не дивлячись на розрив контракту, Летиція змогла проявити свій талант моделі. Вона співпрацювала з Guess, Dolce & Gabbana, Chanel, Jean Paul Gaultier, Vivienne Westwood, Louis Vuitton, Yves Saint Laurent і багатьма іншими.

Чому моделі йдуть із Victoria`s Secret?

Чому моделі йдуть із Victoria`s Secret?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...