Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Мадонні не до вподоби «50 відтінків сірого»

Мадонні не до вподоби «50 відтінків сірого»

 18-02-2015, 20:30       o_sem       1240     
Мадонні не до вподоби «50 відтінків сірого»


Одна з найепатажніших і найсексуальніших співачок сучасності - Мадонна жорстко розкритикувала нову еротичну стрічку «50 відтінків сірого». Виявилось, що Мадонна не тільки подивилась стрічку, а ще й прочитала книжку. Та все одно, залишилась розчарована.

Нагадаємо, що фільм розповідає нам історію мільярдера з дивакуватими смаками у сексі - Крістіана Грея та студентку Анастейшу. Цього фільму з нетерпінням чекали багато глядачів по усьому світові, хоча критики і жорстко розкритикували цю роботу. Проте, за останніми даними, «50 відтінків сірого» тільки за перші вихідні у прокаті зібрав аж двісті мільйонів доларів.

А от королеві поп-музики цей твір видався асексуальним, не цікавим і дуже далеким від реальності. Мадонна впевнена, що ті втіхи, що описані у книзі, можуть дійсно заінтригувати і розхвилювати тільки підлітків, які нічого у цьому не розуміють.

«Я все чекала, коли у червоній кімнаті відбудеться щось дійсно божевільне, але цього так і не трапилось», - поділилась із журналістами співачка.

Крім того, вона окремо наголосила, що більшість подій у книзі – дуже нереалістичні, а те, як поводив себе Крістіан Грей – у житті не буде повторювати жоден чоловік.

Мадонні не до вподоби «50 відтінків сірого»
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...