Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Леді Гага заручена! (фото)

Леді Гага заручена! (фото)

 18-02-2015, 10:55       o_sem       2057     
Леді Гага заручена! (фото)


Нарешті, відома співачка Леді Гага й її коханий актор Тейлор Кінні перейшли від розмов до справи. Вже декілька місяців Інтернетом ширяться чутки про те, що пара от-от збирається одружитись. Згодом, навіть сама співачка підтвердила цей намір. Але ніяких інших кроків ми так і не побачили.

І от нарешті, на пальчику співачки з’явилася довгоочікувана обручка. Тейлор зробив пропозицію своїй коханій у найромантичніший день року – чотирнадцятого лютого у День всіх закоханих. У той же день, Леді Гага опублікувала знімок обручки на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі. І підписала це фото так: «Він віддав мені своє серце на День святого Валентина. І я сказала «ТАК!» Варто зазначити, що серце він подарував, як у прямому сенсі, так і у переносному – діамант на обручці у формі серця.

Після того вони разом направились продовжити святкування у один із найвідоміших ресторанів Манхетену.

Не дивлячись на те, що нам всім вже відомо, що вона заручена, більше того, вона сама про це розповіла, Леді Гага продовжує кокетувати з публікою. Коли її «впіймали» журналісти і папараці, руку з обручкою вона приховала, а у коментарях ухилялась від відповіді на запитання про майбутнє весілля, чи хоча б про заручини.

Леді Гага заручена! (фото)

Леді Гага заручена! (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...