Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Дженіфер Лопес розповіла про свою сексуальність

Дженіфер Лопес розповіла про свою сексуальність

 18-02-2015, 21:30       o_sem       1430     
Дженіфер Лопес розповіла про свою сексуальність


Останнім часом, відомій співачці й акторці Дженіфер Лопес часто закидають, що вона аж занадто сексуальна, і це у її віці. Варто згадати лише її останній кліп на дуетну пісню разом із реп-виконавицею Ігі Азалією. Проте, схоже, що сорока п’ятирічну красуню абсолютно не турбує думка критиків щодо неї.

Вона чудово виглядає, популярна і бажана, чого ще хотіти жінці? В одному зі своїх останніх інтерв’ю, Дженіфер розповіла, що у двадцять років вона вважала себе сексуальною і думала, що з віком її сексуальність буде згасати. Проте, тільки зараз вона зрозуміла, що саме у віці «після тридцяти-сорока» жінка розкривається по-справжньому. У цьому віці жінка стає значно впевненішою у собі та своїх можливостях, вона має більше досвіду, і це дає їй можливість бути значно сексуальнішою.

«Все залежить від нас. Ми самі вирішуємо, ставати більш привабливими і цікавими, чи гаснути», - розповіла красуня.

Крім того, вона зазначила, що її розлучення з чоловіком і батьком своїх дітей Марком Ентоні тяжко вдарило по ній. І тоді вона майже втратила віру в себе, але, все ж таки, знайшла у собі сили аби бути сильною, хоча б заради своїх дітей:

«Я почала працювати над собою. Я зрозуміла, що я маю бути щасливою… Розлучення хоч і стало для мене важким випробуванням, але чоловік, все ж таки, допоміг мені зрозуміти, що треба турбуватись про себе, що у всіх трапляються неприємності, але це абсолютно не привід опускати руки, а, навпаки, треба йти далі. Адже тут також вирішувати вам – сумувати чи ставати покращеною версією себе. Я обрала друге», - поділилась Лопес. І варто визнати, не помилилась – ви тільки погляньте на те, як вона виглядає.

Крім того, вона вирішила не коментувати у своєму інтерв’ю, чутки про те, що вона помирилась зі своїм колишнім бойфрендом - двадцяти семирічним Каспером Смартом. Вони виникли через те, що пару помітили на вечірці співака Ніка Джонаса, де ті поводили себе не як друзі, а як справжні коханці – обіймались, проводили час разом, і постійно сміялись, а потім залишили вечірку в одному авто. Нагадаємо, що ініціатором розриву стосунків стала сама Дженіфер – вона не змогла пробачити Касперу брудну зраду. Невже Лопес вирішила знову відновити ці стосунки, навіть після такого, чи на стільки вона у нього закохана? На ці питання Дженіфер вирішила не відповідати прямо.

Дженіфер Лопес розповіла про свою сексуальність

Дженіфер Лопес розповіла про свою сексуальність
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...