Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Секрети схуднення Крістіни Агілери

Секрети схуднення Крістіни Агілери

 25-02-2015, 21:00       o_sem       761     
Секрети схуднення Крістіни Агілери


На церемонії вручення Оскар Крістіна з’явилась у доволі скромній, але дуже гарній білій облягаючій сукні до долу. Вона вчергове продемонструвала свою, ще більш вдосконалену фігуру.

Нагадаємо, що після народження дитини, вона набрала аж тридцять зайвих кілограмів. Але після того вона стверджувала, що їй комфортно у такій вазі й у такому вигляді, тож вона не збирається нічого у собі змінювати. Можливо, це й було правдою, але і виступати з такою вагою стало важче, і популярність її стала значно зменшуватись. Тож, діві нічого не залишалось, як почати боротьбу за стрункість. І, варто визнати, вона досягла певних успіхів. Але потім, вона завагітніла вдруге. І тепер знову показує надзвичайні результати.

Приблизно за півроку вона спромоглась «скинути» значну кількість зайвих кілограмів, а тепер продовжує удосконалюватись, але вже більш повільними темпами – аби не нашкодити здоров’ю.

У своєму останньому інтерв’ю, Крістіна розповіла, що головний секрет її схуднення – йога. Вона так захопилась цим східним вченням про здорове тіло та гарну душу, що й не встигла змигнути, як зайві кіло почали танути. Другий секрет – чечевиця. Вона додає її до звичайної їжі, їсть, як окрему страву, і влаштовує «розвантажувальні дні» на ній. Ну і звісно – як мінімум півтора літри води на день. Ось і все. Не складно, чи не так? А результати вражають.

Секрети схуднення Крістіни Агілери

Секрети схуднення Крістіни Агілери
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...