Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Дакота Джонсон розійшлася з коханим через свою роль

Дакота Джонсон розійшлася з коханим через свою роль

 25-02-2015, 14:04       o_sem       2136     
Дакота Джонсон розійшлася з коханим через свою роль


Схоже, всесвітня слава – це не лише привід для радості, а й причина великої кількості проблем. У цьому змогла особисто переконатись акторка Дакота Джонсон. Не встиг ще фільм «50 відтінків сірого» повноцінно пройти у кінотеатрах, як вона опинилась у центрі уваги. Ще більшої гостроти та зацікавленості додає і те, що Дакота знімалась у доволі пікантних сценах.

У результаті, вона розійшлася зі своїм коханим чоловіком Метью Хіттом. Повідомлення про те, що вони розбіглись, стали надходити ще до прем’єрного показу стрічки. Тоді це були не більше, ніж чутки, тепер же – підтверджений факт. Поговорювали, що причиною стали саме ті «пікантні» сцени. Проте, інсайдери з близького оточення музиканта запевняють, що це не так. Він просто втомився від того галасу і божевілля, що розгорнулося навколо Дакоти. Розставання було мирним, ніхто нікого ні у чому не звинувачував, і колишні коханці зуміли залишитись друзями.

Та й сама Дакота не у захваті від того, що на неї так неочікувано посипалась така слава. Про це вона розповіла у одному зі своїх останніх інтерв’ю. Варто зазначити, що це не єдина сварка Джонсон через «50 відтінків сірого». Буквально на церемонії Оскар, вона посварилась зі своєю матір’ю через те, що та не захотіла дивитися фільм.

Дакота Джонсон розійшлася з коханим через свою роль

Дакота Джонсон розійшлася з коханим через свою роль
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...