Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Тихий день народження Дрю Беррімор

Тихий день народження Дрю Беррімор

 25-02-2015, 20:00       o_sem       1132     
Тихий день народження Дрю Беррімор


Пройшли вже ті часи, коли на честь свого дня народження відома акторка Дрю Беррімор влаштовувала гучні та пишні святкування. Тепер вона прагне провести якомога більше часу в спокійній сімейній атмосфері. Цього року Дрю святкує ювілей – їй виповнилось сорок років. Та замість вечірки із зірками, вона взяла свого чоловіка і донечку, й направилась на теплий і сонячний пляж.

Папараці поки що не встигли віднайти це місце, тому у нас у розпорядженні лише одне фото, яке опублікувала сама акторка. На ньому профіль Беррімор на тлі блакитного океану. Дрю абсолютно без макіяжу чи пафосних зачісок. Вона не позує і не намагається привернути увагу, вона просто насолоджується життям. І лише лаконічний підпис під фото: «Сорок», нагадує нам, що ця щаслива красуня вже розміняла п’ятий десяток років.

Що ж, ми дуже раді, що всі проблеми та негаразди у Дрю залишились у минулому. Ми бажаємо їй тільки найбільших звершень і найкращих подій. Сподіваємось, вона і надалі збереже свою здатність легко і без особливих турбот ставитись до життя, адже, за її власним зізнанням, саме це допомагало їй залишатись щасливою людиною. Ну і, звісно, творчих успіхів і натхнення, ми всі з нетерпінням чекаємо її нових ролей!

Тихий день народження Дрю Беррімор
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...