Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Прем’єрний показ «ОЕ.20 Live in Kyiv»

Прем’єрний показ «ОЕ.20 Live in Kyiv»

 26-02-2015, 20:00       o_sem       698     
Прем’єрний показ «ОЕ.20 Live in Kyiv»


Нарешті, відбувся такий довгоочікуваний прем’єрний прес-показ фільму «ОЕ.20 Live in Kyiv». У зв’язку з тими подіями, що наразі відбуваються у країні, група «Океан Ельзи» вирішила відмовитись від пишних гламурних вечірок у честь прем’єри фільму, і влаштували лише скромний прес-показ. Спочатку був продемонстрований сам фільм, а потім було спілкування з колективом і обмін думками щодо побаченого.

На самому початку планувався один фільм, який би об’єднав у собі документальну частину і показ великого концерту, що пройшов у Києві з нагоди двадцятиріччя групи. Але потім, як розповів лідер гурту Святослав Вакарчук, було вирішено розділити матеріал на два фільми, аби не перезавантажувати їх інформацією і не руйнувати враження глядача. Друга частина буде представлена глядачу восени.

Фільм вийшов справжнім і надзвичайно щирим. Завдяки професійній роботі команди режисерів і операторів, кожен глядач може поринути у атмосферу концерту. Протягом двадцяти пісень ви відчуєте всі емоції живого концерту завдяки технології IMAX, особливо коли камера злітає догори, демонструючи весь НСК «Олімпійський» вщент наповнений фанатами. Вже з 26 лютого «ОЕ.20 Live in Kyiv» стартує у кінотеатрах країни.

Прем’єрний показ «ОЕ.20 Live in Kyiv»

Прем’єрний показ «ОЕ.20 Live in Kyiv»

Прем’єрний показ «ОЕ.20 Live in Kyiv»
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...