Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Орнела Муті сяде у в’язницю

Орнела Муті сяде у в’язницю

 26-02-2015, 14:47       o_sem       2136     
Орнела Муті сяде у в’язницю


Відомість не рятує від правосуддя. Відома акторка кіно і театру Орнела Муті була засуджена до восьми місяців тюрми, а також до виплати штрафу у розмірі шестисот євро. А все через те, що вона просто прогуляла роботу, як би дивовижно це не звучало.

Десятого грудня 2010 року акторка не вийшла на сцену в новій постановці. За роль у ній вона отримала двадцять п’ять тисяч євро. Свою відсутність у театрі вона пояснила хворобою, на доказ чого принесла довідку від лікаря. Але, як виявилось пізніше, довідка фальшива, і на той момент Орнела не хворіла, а поїхала на благочинну вечерю у Санкт-Петербург разом із актором Кевіном Коснером.

Дивовижно, що це відкрилося тільки тепер, і театр подав на акторку до суду. Так як ця вечеря фільмувалася і там було багато журналістів, доказів присутності Муті було аж занадто багато. Тому суд присудив їй таке суворе покарання. До речі, акторці надали вибір – відсидіти вісім місяців і витратити шістсот євро, або оплатити більший штраф - у розмірі тридцяти тисяч євро.

Сама Орнела чи її офіційні представники поки що ніяк не прокоментували цю подію. Також не відомо відколи і у якому закладі відома акторка буде відбувати покарання.

Орнела Муті сяде у в’язницю

Орнела Муті сяде у в’язницю
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...