Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Маша Єфросініна починає новий проект

Маша Єфросініна починає новий проект

 2-03-2015, 16:06       o_sem       2765     
Маша Єфросініна починає новий проект


Відома українська телеведуча Маша Єфросініна, останнім часом, доволі рідко з’являлась на екранах наших телевізорів. Та й на всілякі суспільні заходи вона оминала стороною. Тож, почали ширитись чутки, що Маша планує завершити свою кар’єру. Ну, а якщо не завершити, то змінити її курс, однозначно. І якщо перша чутка абсолютно не підтвердилась, то друга – вже підтверджена реальність.

Єфросініна покинула «Новий канал». Як вона сама пояснила, на цьому каналі їй не пропонували ніякого розвитку, а це саме те, до чого вона прагнула, тож, телеведучій довелось шукати інші варіанти. І вона знайшла їх.

Вже сьомого березня нас чекає перша прем’єрна програма «Відверто з Машою Єфросініною» на телеканалі Україна. Як ви вже зрозуміли з назви, це її авторський проект. У ньому вона буде запрошувати відомих особистостей і просто балакати з ними про все на світі, звісно, намагаючись віднайти якусь невеличку таємничку від гостя. Вже відомо, що перші дві програми відзняті й готові до випуску. Першою гостею стане українська співачка Ані Лорак, яка повідає нам про свій доволі тяжкий і непростий минулий рік. А наступною гостею - кулінарний експерт Даша Малахова.

Маша Єфросініна починає новий проект
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...