Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Холі Беррі проти пластики

Холі Беррі проти пластики

 2-03-2015, 20:30       o_sem       1281     
Холі Беррі проти пластики


Відома акторка Холі Беррі в чергове розкритикувала пластичну хірургію. Вона вже неодноразово в інтерв’ю розповідала, що категорично проти пластики і вважає, що потрібно старіти «благородно», відповідно до природного плину часу.

Але в останньому своєму інтерв’ю вона була ще більш категорична. Виявилось, що акторку регулярно вмовляють «доброзичливці» зробити хоч якусь невеличку пластичну операцію. Начебто це має значно поліпшити її зовнішній вигляд. Ці слова навіть почали підштовхувати Холі до думок про це.
«Не буду брехати, що ці думки не приходять до мене у голову. Але це трапляється тільки тому, що хтось завжди радить мені звернутися до хірурга. Але якщо ви підправите щось тут, потім ще десь – ви вже у грі. Це можна прирівняти до наближення людини на край урвища. Я це собі уявляю саме так», - поділилась Холі.

Вона намагається бути гарною природними шляхами і зовсім не боїться зморшок, чи якихось інших ознак старіння:
«Я хочу бути сама собою. Навіть, якщо це трохи застаріла версія мене. Я впевнена, що дрібні пластичні операції роблять вас кимось іншим, не собою».
А бореться вона з погіршенням стану шкіри простими і доступними засобами – простими продуктами, правильними і здоровими, без домішок і холестерину.

Холі Беррі проти пластики
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...