Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Леді Гага зніметься у серіалі

Леді Гага зніметься у серіалі

 1-03-2015, 21:09       o_sem       957     
Леді Гага зніметься у серіалі


Відома співачка Леді Гага не припиняє розвиватись не тільки як співачка, а й як акторка. Тепер вона вирішила прийняти участь у зйомках нового сезону популярного серіалу «Американська історія жахів».

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомила сама Гага. Для цього було навіть відзнято спеціальний кілька секундний ролик. Також вона розкрила секрет того, яку назву отримає п’ятий сезон – «Готель». Проте, ніякої інформації, крім цієї, розкрито не було. Не відомо, яка саме роль дісталась співачці.

Нагадаємо, що серіал «Американська історія жахів» не має спільної історії. У кожному новому сезоні розгортається новий сюжет, який ніяк не залежить від попередніх. Так, у минулому сезоні глядачі познайомились з «Шоу потвор», у третьому сезоні «Шабаш» – з відьмами Нового Орлеану, в другому сезоні під назвою «Притулок» - з душевнохворими злочинцями, а у прем’єрному першому сезоні - з жителями «Будинку вбивств». Серіал отримав велику підтримку від глядачів по усьому світові, хоча його творці зізнаються, що не чекали такої популярності. Він, навіть, отримав ряд престижних нагород, таких, як «Золотий глобус» і «Еммі», а його актори стають всесвітньо відомими і запитаними.

Леді Гага зніметься у серіалі
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...