Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Знаменитості, які погано поводяться з тваринами (фото)

Знаменитості, які погано поводяться з тваринами (фото)

 7-03-2015, 14:30       o_sem       2589     
Знаменитості, які погано поводяться з тваринами (фото)


Зірки, як і всі ми, люблять тваринок і намагаються всіляко їм допомагати. Наразі існує велика кількість фондів, які створені аби допомагати тваринам, чи то належать відомим особистостям, чи то отримують значні кошти від них. Також деякі з них дають прихиститок чотирьохлапим друзям у себе вдома.

Але не всі знаменитості стають достойними господарями тварин. Деякі з них неодноразово звинувачувались організаціями по захисту тварин у недбалому ставленні до тварин.

Знаменитості, які погано поводяться з тваринами (фото)


Так, неодноразово звинувачували у недбальстві відомого співака Джастіна Бібера. Головним чином, він потрапив до цього списку завдяки скандальній історії з мавпочкою. Капуцин Моллі приїхав разом з Джастіном на митниці у місті Мюнхені, куди співак приїхав на гастролі. Але ніяких дозвільних документів він не мав. Тож, мавпенятко залишилось у спеціальному розпліднику. Його колишній хазяїн навіть не поцікавився чи можливо якимось чином повернути собі тваринку. А ще ходять чутки що під час одного зі своїх виступів Джастін жбурнув хом’яка у натовп фанатів, в якому тваринку просто затоптали.

Знаменитості, які погано поводяться з тваринами (фото)


А от Алессандра Амбросіо якось вирішила зробити щось оригінальне і не стандартне – і вифарбувала свою собаку у фіолетовий колір. Увагу вона до себе пригорнула, але тільки в якості жорстокої і не дуже розумної панянки, яка знущається з тварини.

Знаменитості, які погано поводяться з тваринами (фото)


Періс Хілтон деякий час тому постійно розходжу вала на всі заходи разом з маленькими собачками. Та схоже, це не від великої до них любові, а заради власного іміджу. Одна з собачок загинула в одному з туалетів будинку Періс, в якому вона замкнула тваринку «випадково».

Знаменитості, які погано поводяться з тваринами (фото)


Хто-хто, а Кортні Лав потрапила у цей список не випадково. Так, вона не перефарбовувала своїх улюбленців і не жбурлялась ними, та вони постійно гинуть через її недбальство. Одна її собака померла з’ївши її ліки, які вона лишила у доступному для тварини місці, іншу вона залишила у ветеринарній клініці і забула про неї, а ще одна – з’їла її імплантат для грудей, і нам навіть не хочеться думати яким чином вона її знайшла. Кішкам Кортні теж не дуже щастить – одна з них загинула під купою документів, яка звалилась на неї.

Знаменитості, які погано поводяться з тваринами (фото)


Ну і наостанок ми приберегли великого і страшного Озі Осборна, який не просто довів до смерті якусь тваринку, він вбив її власноруч. На одному зі своїх концертів він зубами відірвав голову летючій миші. Ми розуміємо, все заради епатажу і популярності, але ж не можна так жорстоко з тваринками.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...
 {title}
Дата: 7 березня 2015 14:59 | Статус: | Автор: гоцман | Група: Гості
Прежде, чем о чём-то писать, неуважаемый автор, изучите тему, хотя бы, поверхностно, особенно про летучих мышей и Оззи.

 {title}
Дата: 7 березня 2015 15:25 | Статус: Користувач offline | Автор: glamur | Група: Адміністратор
Цитата: гоцман
Прежде, чем о чём-то писать, неуважаемый автор, изучите тему, хотя бы, поверхностно, особенно про летучих мышей и Оззи.https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%81%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BD,_%D0%9E%D0%B7
%D0%B7%D0%B8
20 января, в Айове, в ходе концерта кто-то бросил из зала на сцену живую летучую мышь. Оглушённое животное лежало на сцене тихо, слегка трепыхаясь. Оззи, ошибочно приняв летучую мышь за резиновую, решил подзадорить публику, укусив неожиданно прилетевший к нему подарок. В ответ летучая мышь укусила самого Осборна. В результате концерт окончился немедленным вывозом вокалиста в больницу с целью прививания от бешенства...Эта история попала в газеты и на концертах Осборна стало твориться невероятное: на сцену швыряли белых мышей, птиц со связанными ногами. Одного из зрителей поймали на том, что он пытался протащить в зал дохлую кошку. Другим все же удалось пронести дохлую собаку[источник не указан 1667 дней]. Потом был случай со змеей и с огромной луизианской жабой, которую маленькие мучители убили, содрав с неё кожу. В городе Цинцинатти группа подростков раздобыла на местном мясокомбинате голову свежезабитого быка. Их, правда, вовремя остановили.