Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Гвінет Пелтроу стала креативним директором косметичного бренду

Гвінет Пелтроу стала креативним директором косметичного бренду

 2-03-2015, 21:00       o_sem       846     
Гвінет Пелтроу стала креативним директором косметичного бренду


Витончена та надзвичайно гарна акторка Гвінет Пелтроу вирішила розширити «сферу свого впливу». Тепер вона стане креативним директором б’юті-бренду Juice Beauty.

Про це майже одночасно повідомили як представники бренду, так і представники акторки. Схоже, що переговори щодо цієї співпраці велись вже доволі давно, адже, наразі, вже відома і дата виходу першої колекції, створеної під керівництвом Пелтроу. Це відбудеться у жовтні цього року. За повідомленнями преси, до колекції увійдуть високоефективні продукти для обличчя та очей, які мають у своєму складі сертифіковані органічні речовини.

Нагадаємо, що Juice Beauty – це доволі відома марка органічної косметики Сполучених Штатів Америки, яка у своєму складі має натуральні соки різноманітних речовин. Продукти Juice Beauty зарекомендували себе як гіпоалергенні та легкі, проте, дієві й ефективні, тож, кількість прихильниць цієї косметики з кожним днем стає все більше і більше.

Також Гвінет зауважила, що збирається відмовитись від інших рекламних проектів і повністю сконцентруватись саме на співпраці з Juice Beauty.
«У моєму житті немає такого косметичного продукту, який був би якісним, високоефективним, та при цьому «чистим». Всі засоби, якими ми користуємося кожен день, містять токсини», - поділилась Гвінет із журналістами.

Гвінет Пелтроу стала креативним директором косметичного бренду
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...