Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Дрю Беррімор стане письменницею

Дрю Беррімор стане письменницею

 1-03-2015, 22:00       o_sem       692     
Дрю Беррімор стане письменницею


Далеко не кожна зірка сучасності відважиться самостійно взятись за написання автобіографічної книги. Це доволі складний і ємний процес, який потребує не тільки гарної пам’яті (аби пригадати всі подробиці життя, які могли б бути цікавими читачам), а й неабиякого таланту письменника. Одна з найяскравіших акторок Голівуду - Дрю Беррімор, все ж, вирішила спробувати.

Наразі, вже відомо, що вона підписала контракт із іменитим видавництвом Dutton, яке з радістю погодилось співпрацювати з нею.
«Ми надзвичайно раді вітати Дрю Беррімор – справжню ікону Америки у нас у видавництві. Ми вже з нетерпінням чекаємо, коли зможемо перенести на сторінки книги її чудові історії», - розповів видавець Бен Шивер.

Цікаво зазначити, що Дрю не буде описувати абсолютно всі події, які відбувались із нею у житті. Вона навмисно опустить ті моменти і ті періоди життя, коли з нею траплялись якісь негативні та погані речі. Натомість, в її автобіографії ви зустрінетесь з веселими і повчальними моментами, які акторка винесла зі свого життя. Беррімор це пояснює тим, що вона сама любить веселі та доброзичливі історії, і вона хоче, щоб саме такі почуття у читачів викликало написане, до того ж, на думку акторки, у світі й так забагато поганих новин і сумних подій, тож, немає необхідності писати про це.

Дрю Беррімор стане письменницею
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...