Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Леонардо ДіКапріо готується до нової ролі

Леонардо ДіКапріо готується до нової ролі

 3-03-2015, 22:35       o_sem       942     
Леонардо ДіКапріо готується до нової ролі


Відомий голівудський актор Леонардо ДіКапріо не полишає сподівань отримати таку бажану нагороду «Оскар». Тому він береться за найскладніші й найвідповідальніші ролі у надії, що його акторський талант буде оцінено по достоїнству. Нещодавно стало відомо, що Лео зіграє аж двадцять чотири ролі в одному фільмі. Точніше, він зіграє одну людину зі складним порушенням особистості у фільмі «Заповнена кімната».

Мова йде про роль Біллі Міллігана – реальну людину, яка страждала від цього психічного недугу. Він одночасно проживав аж двадцять чотири незалежних один від одного життя. Серед його особистостей були як жінки, так і чоловіки. Наприкінці семидесятих років двадцятого сторіччя він був звинувачений у численних пограбуваннях і, навіть, у вбивстві трьох жінок. Суспільство було впевнено, що Мілліган – кривавий маніяк. Але його адвокату вдалось переконати суд у тому, що Білл хворий і не може відповідати за вчинки його альтернативних особистостей. Його визнали невинним і відправили на примусове лікування у психіатричну клініку. У результаті, чоловік одужав і зміг продовжувати своє звичайне життя.

Леонардо ДіКапріо готується до нової ролі


Важко навіть уявити яким чином можна зобразити таку «багатогранну» особистість. Якщо Лео це дійсно вдасться, то він і дійсно достойний отримати високу нагороду від кіноакадемії.

Леонардо ДіКапріо готується до нової ролі
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...