Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Олена Вінницька поділилась своїми комплексами

Олена Вінницька поділилась своїми комплексами

 4-03-2015, 22:00       o_sem       1847     
Олена Вінницька поділилась своїми комплексами


Навіть у відомих і успішних людей є комплекси. Вони теж кожного ранку дивляться у дзеркало і віднаходять у ньому недоліки, які б їм хотілось «виправити», навіть не дивлячись на те, що тисячі і навіть мільйони вважають їхній зовнішній вигляд ідеальним.

Так, відома українська співачка Олена Вінницька розповіла у своєму інтерв’ю програмі «Світське життя», що її категорично не влаштовує форма її носу.
«Мені не дуже подобаються деякі частини мого тіла. Але, не зважаючи на це, я не впевнена, що мені вистачить сміливості робити пластику і міняти щось кардинально. Чесно вам зізнаюсь, б ніс собі поміняла, але мені страшно» - розповіла співачка.

Важко сперечатись з тим, що, не дивлячись на недоліки, які співачка віднаходить у собі, зазвичай виглядає вона дуже достойно. І з кожним роком її краса не в’яне, а навпаки розквітає. Як виявилось, секрет такого зовнішнього вигляду доволі простий – постійний догляд за шкірою за допомогою натуральних засобів.
«Я намагаюсь використовувати натуральну косметику. Зараз з’явилось багато гарних українських виробників, які виготовлюють достойні засоби за розумною ціною. Я намагаюсь міксувати – щось у мене з лінійок відомих світових брендів, доволі дороге, а щось не дуже дороге, проте доволі ефективне» - от і весь секрет від Олени.

Олена Вінницька поділилась своїми комплексами
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...