Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Нове інтерв’ю від Камерон Діаз

Нове інтерв’ю від Камерон Діаз

 4-03-2015, 19:09       o_sem       862     
Нове інтерв’ю від Камерон Діаз


Відома акторка Камерон Діаз останнім часом все частіше і частіше радує нас гарними новинами, особи зі свого особистого життя. Так На початку цього року вона нарешті вийшла заміж. Більшість її фанів вже зневірилась у тому, що їхній обожнюваний кумир все ж знайде достойного чоловіка, але це сталося і тепер Камеро щаслива у шлюбі з музикантом Бенджі Медденом. А тепер у пресі почали з’являтись чутки про те, що Камерон ще й вагітна! Це чудові новини і, сподіваємося, вони правдиві. Але, на жаль, у своєму свіжому інтерв’ю для журналу Cosmopolitan вона про це не розповіла. Хоча напевно ми знати не можемо, номер вийде лише у квітні, а наразі ми з вами можемо лише помилуватися її фотосесією для глянцю і почитати витримки з інтерв’ю.

Квітневий номер пройде під гаслом «Полюби своє тіло!», тому, звісно, акторка не змогла обійти стороною питання спорту і здорового харчування. Камерон впевнена, що лише регулярні тренування можуть принести суттєвий результат. А людям, які запевняють, що «їхнє тіло відкидає будь які тренування», вона радить не обманювати самих себе, адже за словами акторки «Відкидає їх не тіло, а ваш розум».

А от щодо дієт, то Діаз доволі категорична. Вона твердо впевнена, що дієти не мають жодного сенсу і притримуватись їх – не розумно. Натомість акторка пропагує здоровий спосіб життя.

«Здоровий спосіб життя - це перш за все помірність. Пам’ятайте, що якщо вам дуже хочеться торту, не обов’язково з’їдати його весь, але цілком можливо дозволити собі маленький шматочок. Не треба себе мучити. Нехай все буде приносити вам насолоду. Якщо ви на вісімдесят відсотків складаєтесь з поганих звичок і лише на двадцять з корисних, то вам просто потрібно знайти правильний баланс.»

До речі, до «корисних звичок» Камерон не вагаючись відносить секс, адже вважає його цілком природною потребою організму, без якого не можливе нормальне функціонування. А от до тих «поганих звичок» вона відносить, наприклад, соціальні мережі. Точніше, не самі соціальні мережі, а те, що велика кількість людей витрачає майже весь свій час у них. На її думку це не логічно, не розумно і зовсім не корисно. Сама акторка вже доволі давно покинула соціальні мережі і за власним зізнанням не відчуває дискомфорту, а насолоджується вільним життям без залежності від інтернету.

Що ж, напевно, всім нам треба задуматись над тим, які наші звички дійсно можна назвати «корисними», а які ні і віднайти внутрішній баланс. Може тоді ми будемо виглядати так само приголомшливо гарно, як і ця сорока дворічна акторка.

Нове інтерв’ю від Камерон Діаз

Нове інтерв’ю від Камерон Діаз

Нове інтерв’ю від Камерон Діаз

Нове інтерв’ю від Камерон Діаз
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...