Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Хіларі Дафф розповіла про розлучення

Хіларі Дафф розповіла про розлучення

 6-03-2015, 12:37       o_sem       1386     
Хіларі Дафф розповіла про розлучення


Новий номер Cosmopolitan прикрасить своєю появою світла і сяюча Хіларі Дафф. Навіть не дивлячись на нещодавну драму у стосунках – Хіларі щойно розвелась зі своїм чоловіком хокеїстом Майком Комрі – вона виглядає дуже добре і ніби випромінює оптимізм. Фотосесія для видання вийшла дуже енергійна і весняна – така ж як і сама Дафф.

Звісно, журналісти видання не змогли оминути тему розлучення у розмові з акторкою. Не дивлячись на те, що навколо їхнього розлучення багато різноманітних «брудних» чуток дівчина не тримає зла на свого колишнього.

«Ми з Майком кохали один одного з того самого моменту, як познайомились. Шлюб у нашому випадку був бажаним і логічним. Так ми обоє бачили своє майбутнє. Можливо, тепер можна сказати, що це була помилка, але ми провели разом багато часу і були щасливі. Зберегти ці відносини не вийшло, але в них як і раніше залишається кохання. Мені пощастило зустріти таку людину, як Майк.»

Нагадаємо, що колишнє подружжя має спільну дитину – трьохрічного сина Лука Круза. І схоже вони твердо вирішили зробити все, аби їхній син не втрачав спілкування ні з матір’ю, ні з батьком. Тож, спілкування між акторкою і хокеїстом продовжиться, Хілларі впевнена, що їм вдасться залишитись добрими друзями попри все.

Хіларі Дафф розповіла про розлучення

Хіларі Дафф розповіла про розлучення

Хіларі Дафф розповіла про розлучення
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...