Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Дженніфер Лоуренс і Стівен Спілберг працюватимуть разом

Дженніфер Лоуренс і Стівен Спілберг працюватимуть разом

 6-03-2015, 16:32       o_sem       725     
Дженніфер Лоуренс і Стівен Спілберг працюватимуть разом


Кар’єра юної але талановитої акторки Дженніфер Лоуренс розвивається все активніше і активніше. Пропорційно її популярності в неї з’являються нові більш цікаві і часом інтригуючи пропозиції від всесвітньовідомих режисерів. Так нещодавно стало відомо, що у найближчому часі акторка розпочне роботу під керівництвом легендарного Стівена Спілберга.

Проте цього разу її не чекатиме проста робота. За чутками, Спілберг дуже вимогливий, жорсткий і навіть трохи жорстокий режисер. Але, погодьтесь, результати його роботи говорять самі за себе – майже його кожен фільм стає легендарним. Отже, воно того варте. Та й роль Лоуренс дісталась не проста. Вона продемонструє нам життя жінки-фотографа, яка побувала у Афганістані, Іраку, Лівії, в полоні бойовиків Муаммара Каддафі і в інших «гарячих точках». Це буде екранізація мемуарів воєнного кореспондента Ліндсі Аддаріо «Це моя робота: Життя фотографа у коханні і війні».

Навіть з такого невеличкого прев’ю стає очевидним, що нас чекає надзвичайна стрічка наповнена почуттями і небезпекою. Наразі достеменно не відомо коли саме почнуться зйомки і коли ми вперше зможемо чекати на перший показ, та орієнтовно, це трапиться у 2017 році.

Дженніфер Лоуренс і Стівен Спілберг працюватимуть разом

Дженніфер Лоуренс і Стівен Спілберг працюватимуть разом
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...