Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Джастін Бібер у новому Men`s Health (фото)

Джастін Бібер у новому Men`s Health (фото)

 7-03-2015, 22:30       o_sem       792     
Джастін Бібер у новому Men`s Health (фото)


На обкладинці нового випуску відомого чоловічого журналу Men's Health гордовито розташувався співак Джастін Бібер. Він хизується своїм тілом і татуюваннями, як на обкладинці випуску, так і у фотосесії для журналу. А от інтерв’ю зі співаком вийшло зовсім у іншому настрої. Цього разу він не став розповідати про те, що хоче змінитись. Натомість, він поділився думками про дитинство і кохання.

Ні для кого не секрет, що Бібер потрапив у шоу-бізнес у дуже юному віці. Слава буквально «звалилась» йому на голову. Звісно, це не могло не вплинути на формування його особистості. Як розповів сам співак, він наробив багато помилок, про які, наразі, жалкує.

«Мені довелося подорослішати дуже швидко. Майже все моє дорослішання пройшло на публіці. Проте, це ще не означає, що я вже остаточно подорослішав. Існує частина мене, яка ніколи не захоче подорослішати. Я хочу завжди залишатись таким… Хочу завжди мати це відчуття всередині себе. Не хочу втратити це відчуття…чистоти».

Чесно кажучи, важко зрозуміти, що саме під «чистотою» має на увазі Джастін. Його вчинки і поведінка рідко вирізнялись тією самою чистотою. Проте, можливо, це відчуття він ховає від цікавих очей десь глибоко всередині, і саме це мотивувало його намагатись ставати кращим.

Джастін Бібер у новому Men`s Health (фото)

Джастін Бібер у новому Men`s Health (фото)

Джастін Бібер у новому Men`s Health (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...