Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Тейлор Свіфт і Селена Гомез помирились

Тейлор Свіфт і Селена Гомез помирились

 8-03-2015, 22:15       o_sem       1103     
Тейлор Свіфт і Селена Гомез помирились


Ні для кого не секрет, що ці дві юні виконавиці – Селена Гомез і Тейлор Свіфт - давні подруги. Вони багато спілкувались і допомагали один одній. Почалась їхня дружба ще з підліткового віку і на дивовижу трималась аж до минулого року.

Але у 2014 вони стали значно менше спілкуватись і все через постійні розставання і знову зустрічання Селени з її колишнім бой-френдом Джастіном Бібером. На початку їхніх стосунків Тейлор, звісно, не мала нічого проти. Але потім, коли почався період постійних сварок і скандалів, Свіфт стала на бік подруги і підтримала її. Та вже через декілька тижнів після розлучення, Селена знову почала спілкуватись з Джастіном, далі через деякий час ще одне розлучення і гіркі сльози Гомез на плечі у Свіфт. В результаті, все повторювалось стільки разів, що Тейлор це набридло, про що вона публічно заявила у одному зі своїх інтерв’ю.

Продовжити своє спілкування і помиритись дівчата змогли лише після того як Селена навела лад у своїй голові і серці, остаточно покинувши Бібера. Про те, що вони знову спілкуються і добрі подруги Свіфт сама повідомила, виклавши нові фотографії на свою сторінку у соціальній мережі, де вони разом на дні народженні спільної подруги знову тримаються разом і, схоже, обидві дуже цьому раді.

Тейлор Свіфт і Селена Гомез помирились

Тейлор Свіфт і Селена Гомез помирились

Тейлор Свіфт і Селена Гомез помирились
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...