Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Амаль Клуні стане викладачкою

Амаль Клуні стане викладачкою

 8-03-2015, 23:00       o_sem       1060     
Амаль Клуні стане викладачкою


Схоже, що жінка, яка змогла одружити на собі самого Джорджа Клуні, Амаль Клуні не збирається зупинятись на досягнутому. Вона прагне зробити ще більше видатного у своєму житті. Наразі вона відома не тільки як супутниця відомого актора, а і як професіонал своєї справи – дуже талановитий і доволі успішний юрист. Вона не одноразово приймала безпосередню участь у «гучних» процесах і її авторитет, як знавця міжнародного права, дійсно високий, як для жінки тридцяти семи років. Нещодавно її навіть було названо у числі найвпливовіших арабських жінок. Вона по праву посіла друге місце після Любни Аль Касимі – міністра по міжнародному співробітництву ОАЕ.

А тепер Амаль вирішила поділитись своїми знаннями і досвідом з підростаючим поколінням. Вона погодилась читати лекції на юридичному факультеті Колумбійського університету у Нью-Йорці. Цю інформацію підтвердили як представники навчального закладу, так і сама Амаль.

«Я з нетерпінням чекаю знайомства з майбутніми захисниками прав людини, які навчаються у цьому університеті» - розповіла Клуні.

Виявляється, викладання у університеті – це її давня мрія. Вона прала заробити звання вчителя своєю працею, і в решті решт, їй це вдалось.

Амаль Клуні стане викладачкою
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...