Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Скандальне інтерв’ю Карла Лагерфельда: про хутро, селфі і почуття гумору

Скандальне інтерв’ю Карла Лагерфельда: про хутро, селфі і почуття гумору

 9-03-2015, 20:30       o_sem       1515     
Скандальне інтерв’ю Карла Лагерфельда: про хутро, селфі і почуття гумору


Карл Лагерфельд встиг заробити всесвітню славу і ще при житті стати метром моди і визнаним митцем сучасності. Кожна його колекція породжує тенденції і модні віяння, яким підкоряється весь модний світ. Кожен його вихід у публіку перетворюється на справжню подію. Пропонуємо вашій увазі одне з нещодавніх інтерв’ю метра, яке він дав відомому видання New York Times.

Всі прихильники творчості Лагерфельда знають, що він ніколи не соромився називати речі своїми іменами, або бути занадто жорстким. Він ніколи не турбувався через те, що про нього можуть сказати, чи написати у пресі. Це інтерв’ю не стало виключенням. На фоні суспільного масового захоплення кампаніями проти використання натурального хутра і шкіри у одязі, Карл сказав, що не збирається відмовлятись від цих матеріалів у своїй новій колекції для Fendi.

«Мені здається, що ніякої проблеми з використанням хутра немає. Доти, доки люди їдять м'ясо, вони будуть носити шкіру і хутро. Легко сказати «ніякого хутра», але якщо це дійсно зробити, то щезне ціла індустрія» - зазначив модний модельєр. Виявляється, використовуючи хутро він думає ще й про індустрію, яка його створює і про людей, які в ній працюють, хоча при цьому дуже любить тварин і жалкує, що для цього потрібна їхня смерть. Щось нам підказує, що навіть після такого інтерв’ю провідні організації по охороні тварин не стануть особливо сваритись з Лагерфельдом. Аж занадто він авторитетний і впливовий персонаж на обрії світових медіа-персон.

Скандальне інтерв’ю Карла Лагерфельда: про хутро, селфі і почуття гумору


Відволікаючись від хутра, Карл розповів зокрема і про те як він ставиться до сучасних технологій. Виявилось, що у цьому сенсі він цілком нормальний вісімдесяти однорічний чоловік – новітні технології йому не до вподоби. Він з обережністю ставиться до різноманітної новітньої техніки, а наприклад селфі взагалі не переносить.

«Я ненавиджу селфі. Але всі інші чомусь бачать у цьому лише ще один спосіб розважитись і спілкуватись. Ця мода не для мене» - поділився Карл. Його нелюбов доходить до того, що його асистент дуже грубо просить не турбувати такими дурницями метра всіх тих, хто хоче сфотографуватись з дизайнером. Але декому все ж вдається.

Скандальне інтерв’ю Карла Лагерфельда: про хутро, селфі і почуття гумору


Та цю нелюбов Карл виправдовує не лише своїм віком, а й своєю професією. На думку Лагерфельда, справжній митець, яким являється гарний дизайнер, не має показувати свою «веселу сторону».

«Мені здається, що багато дизайнерів не мають навіть почуття гумору. Вони все сприймають дуже серйозно, адже хочуть прославитись як творці. Я вважаю нас ремісниками. Ми займаємося прикладною творчістю і у цьому немає нічого поганого.» - впевнений Карл.

Скандальне інтерв’ю Карла Лагерфельда: про хутро, селфі і почуття гумору
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...