Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Аль Пачіно збирається одружитись

Аль Пачіно збирається одружитись

 9-03-2015, 17:30       o_sem       1561     
Аль Пачіно збирається одружитись


Легендарний італійський актор Аль Пачіно, як і раніше не перестає вірити у справжнє кохання і знову збирається одружитись. Не дивлячись на те, що цього року Аль відзначить свій сімдесят п’ятий день народження, він так і не втратив романтичного запалу душі. Про це сам актор розповів у своєму інтерв’ю.

Проте, поки що мова йде лише про його «роздуми щодо одруження», а не про призначення конкретної дати свята.

Аль Пачіно збирається одружитись


«Звичайно це можливо. У один чудовий день я знову одружусь. Звісно, зараз я не знаю, коли це може трапитись. Але, ніколи не кажи «ніколи»» - заявив Пачіно. Обраницею і дружиною Аль хоче бачити свою кохану тридцяти чотирьохрічну модель Лумілу Соло, яка народила йому двох близнюків.

До речі, діти у житті актора займають дуже важливе місце і їх він також не оминув у своєму інтерв’ю:

«…Кожен день, щойно я переступаю поріг будинку, діти вже в мене на колінах. Вони відмінні ліки від зовнішнього світу, коли ти втомився чи злий…Хоча, звичайно, іноді з ними не легко».

Аль Пачіно збирається одружитись


Нагадаємо, що нещодавно Аль Пачіно втратив значну суму грошей через участь у «фінансовій піраміді». За його власним зізнанням, саме діти і кохана дружина допомогли йому пережити період розчарування і не втрапити у тенета депресії. Тепер він намагається надолужити втрачене, знімаючись у різноманітних проектах.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...