Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Танцюючий Кріштіану Роналду (фото)

Танцюючий Кріштіану Роналду (фото)

 10-03-2015, 20:00       o_sem       2001     
Танцюючий Кріштіану Роналду (фото)


Кріштіану Роналду прославився своїми вмілими і вправними рухами на футбольному полі. Ну і, напевно, своєю чарівливою усмішкою. Звісно, чим більшою ставала його популярність, тим більше пропозицій щодо зйомок у рекламних кампаніях різноманітних брендів йому надходило. Але на жаль, всі вони були ніби копійовані одна з одною – поле, м’яч, чарівна усмішка і той товар, який Кріштіану рекламував. Тому коли стало відомо, що готується до виходу нова реклама колекції взуття, ми вже знали чого очікувати.

І як це не дивно, цього разу ми помилились. Кріштіану вирішив здивувати своїх прихильників і зробити щось таке, чого від нього ніхто б не став очікувати. У новій рекламі Роналду вирішив вражати нас не своєю майстерністю у футболі, а своєю майстерністю у танці. Хто ж міг знати, що спортсмен ще й не поганий танцюрист? Демонструючи різні моделі взуття він показав і запальне диско, і легендарну «місячну ходу» і навіть нижній брейк.

До речі, цього разу він рекламував не якийсь черговий бренд, а колекцію CR7 by Cristiano Ronaldo у створенні якої сам футболіст приймав безпосередню участь на всіх етапах – від розробки первинного дизайну до тестування, ну і звісно реклами.

Танцюючий Кріштіану Роналду (фото)

Танцюючий Кріштіану Роналду (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...