Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Регіна Тодоренко створила власну групу

Регіна Тодоренко створила власну групу

 11-03-2015, 20:00       o_sem       1892     
Регіна Тодоренко створила власну групу


Життя після відомого гурту існує, хоча не кожному «екс-учаснику» все ж таки вдається себе реалізувати себе за межами першого популярного проекту. Та співачка, ведуча, акторка і майже продюсер Регіна Тодоренко якраз не відноситься до цієї категорії. Вона продовжує активно розвиватись, при чому не зациклюючись на якомусь одному проекті, а створюючи щось нове і цікаве на різних фронтах.

Вам напевно вже відомо, що Регіна вже давно приступила до запису нових пісень як сольна виконавиця, до речі, пошуком продюсера вона так і не перейнялась, тож поки що виконує цю роль самостійно. Також ви певно бачили її в якості ведучої програми «Орел і Решка», де вона непогано порається зі всіма дивакуватими завданнями, які постають перед нею у подорожах.

А тепер стало відомо, що Регіна ще й вирішила зібрати власну групу, до якої увійшли тільки дівчата. Наразі, за словами самої співачки, вони вже приступили до репетицій і планують почати запис пісень вже у найближчий час. Скоріше за все, вперше почути з «їхнього» ми зможемо не раніше початку осені, на жаль. Що ж, будемо чекати і сподіватись, що очікування того вартували. А поки що, бажаємо успіху цій талановитій і гарній дівчині у всіх починаннях.

Регіна Тодоренко створила власну групу
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...