Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ірина Шейк розповіла чому розійшлась з Роналду

Ірина Шейк розповіла чому розійшлась з Роналду

 11-03-2015, 17:00       o_sem       887     
Ірина Шейк розповіла чому розійшлась з Роналду


Про те, що одна з найвідоміших пар сучасності – Кріштіану Роналду і Ірина Шейк – вирішили завершити свої стосунки, офіційно стало відомо декілька місяців тому, хоча чутки про це ходили значно раніше. Обидва вже встигли трохи розповісти про розставання і поділитись своїми думками щодо цього. Але нам і досі достеменно не відома причина цього. У одному зі своїх недавніх інтерв’ю Ірина поділилась з журналістами і розповіла що саме спонукало її завершити ці стосунки. Як виявилось, проблема значно глибша і серйозніша, ніж ту, яку таблоїди озвучували раніше (нагадаємо, що з початку журналісти були впевнені, що мати Роналду переконала його покинути Шейк, так як вважала, що вона погана пара для її сина).

Виявилось, що Ірина банально не була щаслива з Кріштіану, він не відповідав її уявленням про справжнього чоловіка. Ось, що вона сама про це сказала:

«Я думала, що вже знайшла свій ідеал чоловіка, але це виявилось не так. Думаю, будь якій жінці буде не приємно, якщо з нею поряд «не та людина». Так ось, мені це було надзвичайно не приємно. Я не відчувала впевненості. Відносини – це дуже складно. Потрібно розуміти, якого саме чоловіка ви хочете бачити поруч, які життєві цінності він має нести, що саме для нього має бути важливіше за все. Якщо ви разом, значить ви йдете у одному напрямку і чекаєте одного й того ж».

Ірина Шейк розповіла чому розійшлась з Роналду
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...