Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Джонні Депп травмувався на зйомках

Джонні Депп травмувався на зйомках

 12-03-2015, 13:16       o_sem       1635     
Джонні Депп травмувався на зйомках


Виявляється, професія актора теж доволі небезпечна, навіть якщо ти відомий і надзвичайно популярний актор, ти можеш травмуватись на зйомках. Так і трапилось з Джонні Деппом.

Нагадаємо, що наразі актор перебуває в Австралії, де вже близько місяця продовжуються зйомки продовження «Піратів карибського моря». І от, нещодавно стало відомо, що актор ще минулими вихідними доволі серйозно травмував руку. Висновок щодо серйозності можна зробити через те, що Джонні мусив покинути знімальний майданчик і відправитись до лікарні. А от щодо характеру травми, у журналістів розійшлись думки. Одні, посилаючись на слова членів знімального майданчика, говорять, що Депп зламав руку. Інші, вказуючи на таємничих інсайдерів, запевняють, що він порізався ножем під час зйомок одного з епізодів картини. Остаточну ясність має внести сам Депп чи його представник вже найближчим часом.

Але вже достеменно відомо, що травма не настільки серйозна аби переривати зйомки. І вже за декілька днів Джоні планує повернутись на знімальний майданчик. Що ж, сподіваймось, що все дійсно не дуже серйозно і знімальний процес буде відновлено, а Депп постраждав не сильно і його травма швидко загоїться.

Джонні Депп травмувався на зйомках

Джонні Депп травмувався на зйомках
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...