Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кріштіану Роналду не хоче спілкуватись з журналістами

Кріштіану Роналду не хоче спілкуватись з журналістами

 12-03-2015, 20:00       o_sem       744     
Кріштіану Роналду не хоче спілкуватись з журналістами


Робота журналістів, в основному, заклечається у тому аби будь-якими способами вивідати і донести до нас з вами цікаву, скандальну, актуальну інформацію. По суті, якщо журналісти не цікавляться публічною людиною, то його рейтинг знаходиться у критичному положенні, тобто він нікому не цікавий. Тобто, можна сказати, що популярність зірки дуже залежить від цікавості до них журналістів і навпаки. Більшість знаменитостей це розуміє і тому досить терпимо відноситься до їхньої праці. Але, іноді, зірка втрачає терпець і просто починає ігнорувати засоби масової інформації.

Так і трапилось з відомим футболістом Кріштіану Роналду. Десятого березня його команда «Реал Мадрид» програла німецькій команді «Шальке» з рахунком 3:4, при цьому це була 1/8 фіналу ліги чемпіонів. Було видно, що Кріштіану вкрай розчарований і такою грою і таким результатом. А по завершенню матчу він заявив, що до кінця сезону не буде спілкуватись з пресою, не пояснивши причину.

Нам з вами лише залишається вгадувати що насправді стало причиною такої заяви – провальна гра, чи розставання Роналду і Ірини Шейк, навколо якого вже багато чуток і пересудів, які, ми впевнені, лютять футболіста і виводять його з себе.

Кріштіану Роналду не хоче спілкуватись з журналістами

Кріштіану Роналду не хоче спілкуватись з журналістами
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...