Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Шерон Стоун розповіла про секс у своєму інтерв’ю

Шерон Стоун розповіла про секс у своєму інтерв’ю

 12-03-2015, 23:00       o_sem       3352     
Шерон Стоун розповіла про секс у своєму інтерв’ю


Напевно, кожна жінка у світі мріє у п’ятдесят сім років виглядати так, як виглядає відома акторка Шерон Стоун. Погодьтесь, вона й досі захоплює і зваблює своєю красою і витонченістю. Звісно, не маленьку роль у її іміджі звабниці і чарівливої володарки чоловічих сердець зіграла її роль у «Основному інстинкті».

Посміюючись, акторка розповідає, що після виходу фільму на екрани, ніхто жодного разу не сказав: «Мене шокувало, що ваша героїня маніяк-убивця». Зате всіх привела у несамовитість сцена, де акторка демонстративно кладе ногу на ногу. Та на думку Шерон, це цілком нормально.

«Як на мене, навіть смішно вважати, що ми усі не схиблені на сексі. Середньостатистична людина думає про секс кожні двадцять секунд. І це абсолютно нормально, тому що якби не секс, нас би взагалі не існувало» - розповіла у інтерв’ю Стоун.

До такого розуміння акторка прийшла через віру, яку вона прийняла не так давно:

«Ставши буддисткою, я зрозуміла, що сором придумала людина. Це просто черговий спосіб маніпулювання.»

Крім того, акторка зовсім не намагається приховати того, що у молодості вона навмисне обирала такі ролі «з сексуальним підтекстом». Їй здавалося, що такі ролі допоможуть їй яскравіше заявити про себе. Відверто кажучи, вона таки мала рацію. Проте наразі, вона вже відійшла від переслідування конкретного амплуа.

«Поняття не маю, кого я зіграю наступного разу. Головне, аби персонаж був дійсно яскравим і цікавим» - говорить Шерон.

Деякі акторки використовували професію лише як можливість отримати більше популярності і відомості для чогось іншого. Але до Стоун це не має жодного відношення. За власним зізнанням, вона дійсно пишається тим, що вона являється частиною Голівуду. Шерон запевняє, що світ кіно, не дивлячись на всі свої недоліки, значно більш інтелектуальний і благородний, ніж світ політиків чи бізнесменів, і вона рада, що належить до цього світу.

Та ні для кого не секрет, що окрім акторства Шерон ще й активна громадська активістка. Вона багато виступає на захист тварин, допомагає ВІЛ-інфікованим, жертвам стихійних лих та багатьом іншим, а у інтерв’ю рідко оминаю тему політики і соціальної справедливості.

Тож, багато прихильників вирішили, що Стоун планує незабаром розпочати повноцінну політичну кар’єру. Та, акторка спростувала ці чутки, проте не виключила цієї можливості у майбутньому:

«Ні, я не хочу ставати політиком. Мене про це часто запитують. Можу сказати напевно тільки те, що поки що я не готова, ще зарано. Але, хто знає? Можливо, якось я зміню своє рішення. Врешті решт, жінок у уряді катастрофічно не вистачає».

Шерон Стоун розповіла про секс у своєму інтерв’ю
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...