Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Бар Рафаелі виходить заміж (фото)

Бар Рафаелі виходить заміж (фото)

 13-03-2015, 14:50       o_sem       1607     
Бар Рафаелі виходить заміж (фото)


Нарешті, одна з найгарніших жінок світу топ-модель Бар Рафаелі зібралась під вінець. Її обранцем став бізнесмен Аді Ельза, з яким вона зустрічається останні два роки. Їхній роман розвивався доволі стрімко і було помітно, що вони «по вуха» закохані один в одного. Тож, питання офіційного оформлення стосунків, були лише питанням часу.

Нещодавно, у мережі інтернет почали з’являтись чутки, про те що Бар і Аді не просто планують заручини, а вже й встигли їх провести. А пропозицію руки і серця бізнесмен зробив своїй коханій моделі під час їхньої романтичної подорожі на Карибські острови. Та до цих пір офіційний представник Бар, чи сама модель нічого з цього приводу не говорили.

Та ось нещодавно на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Рафаелі виклала гарний і зворушливий знімок, який одразу ж переполошив її фанатів.

Бар Рафаелі виходить заміж (фото)


Після чого, представник красуні офіційно підтвердив, що заручини вже відбулись, деякий час тому, не уточнивши при цьому конкретну дату. Також він не став уточняти і дату самого весілля. Тож, наразі не відомо коли це станеться, проте журналісти, посилаючись на свої джерела, повідомляють, що скоріше за все, весілля варто чекати десь у середині серпня цього року.

Бар Рафаелі виходить заміж (фото)

Бар Рафаелі виходить заміж (фото)

Бар Рафаелі виходить заміж (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...