Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Нове інтерв’ю Шейлін Вудлі

Нове інтерв’ю Шейлін Вудлі

 14-03-2015, 21:00       o_sem       1170     
Нове інтерв’ю Шейлін Вудлі


Відома акторка, яка буквально кілька днів тому презентувала свою нову роботу, продовження франшизи «Дівергент», Шейлін Вудлі стала головною героїнею нового номеру журналу Elle. Для журналістів видання вона дала інтерв’ю, а також прийняла участь у стильній і позитивній фотосесії. Звісно, журнал вирішив не розкривати всі секрети майбутніх одкровень зірки кіно до виходу нового номеру, але дещо нам все ж вдалося дізнатись.

Ні для кого не секрет, що Шейлін – не виправний оптиміст. Ось, що з цього приводу говорить сама акторка:

«Я відкриваю своє серце людям, приймаю і ціную їх просто за те, що вони є. а вони у відповідь цінують мене. Хіба це не чудово?»

А справжню наснагу юна красуня черпає з кохання:

«Від справжнього кохання в мене виростають крила за спиною. Я відчуваю себе енергетично вільною. Це чудове відчуття – знати, що хтось завжди підтримає тебе».

Також у інтерв’ю вона розповіла про своє сімейство, дитинство і найголовнішу і її житті настанову, яку вона отримала від бабусі:

«Коли я в підлітковому віці нервувала через всілякі дрібниці, моя бабуся сказала: ти обов’язково маєш любити себе. І коли я дійсно зрозуміла, що любов до себе – це найголовніше відчуття у життя, яке дає нам всім сил і наснаги щодня ставати кращими, моє життя одразу налагодилось».

Нове інтерв’ю Шейлін Вудлі

Нове інтерв’ю Шейлін Вудлі
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...