Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Жизель Бундхен йде з подіуму

Жизель Бундхен йде з подіуму

 15-03-2015, 20:00       o_sem       1559     
Жизель Бундхен йде з подіуму


Всесвітньовідома модель Жизель Бундхен вирішила завершити кар’єру подіумної моделі. Після двадцяти років крокування на найсильніших показах світу, вона прийняла рішення, що прийшов час зійти з подіуму даючи можливість запалитись новій яскравій зірочці.

Нагадаємо, що раніше в інтерв’ю Жизель казала, що мріє востаннє пройтись подіумом саме на своїй батьківщині – у Бразилії. І схоже, підлаштувала все так аби ця мрія справдилась. В останнє вона з’явиться на подіумі в якості моделі на тижні моди у Сан-Пауло під час показу відомого бразильського бренду Colcci, обличчям якого красуня являється вже протягом декількох років.

Проте, на радість всіх фанатів, це ще не означає, що Жизель зовсім покидає індустрію моди. Вона не бачить свого життя без цього і тому, звісно, продовжить зніматись у фотосесіях і рекламних кампаніях. Крім того, ніщо не заважає їй так же затято розвивати свої власні бізнес-проекти, які безпосередньо пов’язані з модною індустрією. І хто знає, можливо вже за декілька років Бундхен вийде на подіум знову. Але цього разу вже в якості дизайнера, що представляє свою колекцію. Принаймні, Жизель не відкидає такої можливості говорячи, що завжди готова до чогось нового, до експериментів і творчих пошуків.

Жизель Бундхен йде з подіуму

Жизель Бундхен йде з подіуму

Жизель Бундхен йде з подіуму

Жизель Бундхен йде з подіуму
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...