Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Джаред Падалекі розповів про семирічну депресію

Джаред Падалекі розповів про семирічну депресію

 15-03-2015, 16:05       o_sem       1826     
Джаред Падалекі розповів про семирічну депресію


Відомий актор Джаред Падалекі, який прославився і завоював багатотисячну армію прихильників головною роллю у містичному серіалі «Надприродне», завжди вирізнявся оптимістичним норовом і любов’ю до жартів. Але, як виявилось, за його маскою радості та веселощів були приховані значні проблеми. Актор протягом цілих семи років вперто боровся з депресивним станом. Про це він сам розповів у своєму нещодавньому інтерв’ю одному з популярних видань.

«Мені було 25, ми якраз знімали третій сезон «Надприродного», я займався улюбленою справою, мав кохану дружину, друзів і, напевно, мав би бути повністю щасливим. Але це було не так. Як бачите, депресія трапляється не тільки з тими, хто не може влаштуватись на роботу, чи має проблеми у особистому житті».

А вибратись із депресивного стану йому допомогла благочинність. Джаред запустив виробництво футболок із найрізноманітнішими принтами. А всі виручені кошти направляв на допомогу хворим, які страждають від депресії, залежностей чи суїцидальних думок.

«Немає нічого соромного у тому аби щодня боротись за своє життя. Якщо ти все ще живий аби почути ці слова, або прочитати їх, то ти вже виграв свою війну», - говорить Падалекі, звертаючись до своїх фанів, які підтримували його весь цей час.

Джаред Падалекі розповів про семирічну депресію
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...