Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Інтерв’ю Кейт Уінслет: про красу, материнство і дітей

Інтерв’ю Кейт Уінслет: про красу, материнство і дітей

 15-03-2015, 21:00       o_sem       1485     
Інтерв’ю Кейт Уінслет: про красу, материнство і дітей


Вже зовсім скоро на великі екрани вийде нова фантастична стрічка з циклу «Дівергент» - «Інсургент». А поки ми всі очікуємо цього моменту, відома акторка, та й просто красуня Кейт Уінслет, яка виконала у цьому фільмі одну з головних ролей, поділиться з читачами журналу InSity подробицями свого життя.

Окрема, багато було сказано щодо зовнішнього вигляду Кейт. Тридцяти дев’ятирічна акторка дійсно доволі далека від загально прийнятих «стандартів краси». Але наразі це абсолютно не турбує акторку. Вона стверджує, що вже переросла той вік, коли її турбувала думка оточуючих щодо її зовнішнього вигляду. Особливо на це ставлення вплинуло материнств, яке навчило її любити себе такою, якою вона є і не соромитись власного тіла:
«Зараз я можу сказати з упевненістю, що мені дійсно, навіть більше ніж раніше, подобається бути повненькою. В мене є груди і розкішні сідниці, а також чоловік, який любить це все у мені.»

Нагадаємо, що у Кейт троє дітей і всі вони народжені в різних шлюбах. Найстаршій донці Мії чотирнадцять років, середньому сину Джо - одинадцять, а молодшому Беару лише один рочок. До речі, після народження Беара акторка не стала перенавантажувати себе тренуваннями і дієтами. Вона просто повернулась у колишній графік і не докладала ніяких надзусиль аби швидше скинути вагу. І тільки тепер, через рік після народження малюка вона, за власним зізнанням, «майже повернулась у форму». І вона ніскільки не жалкує за втраченим часом без стрункої талії. І її ніскільки не хвилювала стороння думка щодо цього навіть тоді, коли її знімки з пляжу, зроблені папараці, роз тиражували всіма друкованими виданнями і інтернетом.

«Коли ви пройдете через все те, що довелось пройти мені, ви зрозумієте, що вам просто необхідно змиритись з тим, що всі навколо будуть вас обговорювати і намагатись судити. Мені завжди було потрібно виглядати добре, бо це частина моєї роботи. Але зараз я все ж таки розумію, що в мене склалась неймовірно успішна кар’єра акторки, яка немає жодного відношення до розмірів моїх стегон чи талії»

Відповідно до всіх своїх попередніх роздумів, Кейт також запевняє, що вона готова «старіти достойно» і категорично не збирається використовувати ботокс чи інші трюки, аби хоч на деякий час повернути собі молодість:

«Мої зморшки на місці і нікуди звідси не подінуться. Я турбуюсь про свою шкіру, регулярно роблю маски. Давайте будемо відвертими, зараз існує безліч способів підтримувати молодість шкіри не звертаючись до пластичних хірургів».

Тож, з усього цього інтерв’ю можна винести один важливий урок: жінки, любіть себе такими як ви є, адже ви прекрасні!

Інтерв’ю Кейт Уінслет: про красу, материнство і дітей
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...